Gaki no Tsukai [Polish]

Hey,
This message is to all Polish GnT fans out there :

Czy chcielibyscie, zebym Subbowal filmy na polski? Nie wiem ilu was jest i zy to sie oplaca, wiec poki co rzucam temat :) Czekam na odp.

Fajnie byłoby oglądać GnT po polsku. Jestem na tak!
Myślisz o subbowaniu na podstawie angielskich napisów?

W większości, ale nie tylko.
Mój brat umie perfect japoński, ja sam się uczę, także od czasu do czasu możemy wrzucić coś zupełnie nowego :)

Czy jest was tu więcej? Co myślicie?

Oglądanie z angielskimi napisami nie sprawia mi problemu. Prawie na pewno, zawsze, każda treść będzie najpierw po angielsku. Jak już coś obejrzę, to drugi raz nie będę pobierał, nawet jeśli dodane byłyby polskie napisy.

Jeżeli byłoby jednak trochę treści po polsku (są na forum jakieś, ale raczej niewiele, choć szczerze mówiąc nigdy specjalnie nie szukałem) to nowe osoby z Polski mogłyby się zainteresować Gaki no Tsukai.

Jeżeli masz czas i chęci to zachęcam, żebyś to robił, będę Ci kibicował, ale sam raczej nie skorzystam.

Mam podobne zdanie jak kolega wyżej - sam oglądałem najpierw bez żadnych napisów a dopiero później z angielskimi - jeśli czujesz się na siłach i chce Ci się to tłumacz śmiało.

Polskie napisy = więcej sympatyków GnT w Polsce a sami wiecie, że warto oglądać ten show :D

Z tego co mi udało się znaleźć na necie to jest pewien kolo co tłumaczy Batsu Game na Polski

poniżej zamieszczam linka

http://www.dailymotion.com/japonscyreporterzy

Byłoby świetnie :D Z angielskimi napisami radzę sobie na razie tak średnio. Poza tym to nie to samo co oglądać po polsku ;)

"Polacy nie gęsi swój język mają" :D
Jak najbardziej jestem za lepiej ogląda się z polskimi napisami.

Kolega wyżej podał link do konta japonscyreportezy, ale z tego co wiem on tłumaczył nowsze części. Więc ja bym był za tłumaczeniem, oczywiści jak Fengson zechce:) Starsze Części można by było zrobić.

Witam

chciałem się ze wszystkimi przywitać i odpowiedzieć na pytanie.
Również dołączam się do tej społeczności która z chcęcią by oglądała Batsu Game po polsku. :)

Dobrze, zrobię to, mam nadzieję, że odwdzięczycie się za godziny roboty kliknięciem "dziękuję" pod moimi postami, ponieważ będę ich trochę potrzebował, by dostać rangę subbera :)

W każdym razie zajmę się tym po sesji :-)

Czekam z niecierpliwością :rofl: !!!

Jak tam idzie tłumaczenie ? czy to będzie seria batsu czy może coś innego ? Osobiście wolałbym żeby to były inne serie, zresztą nie wiem nawet czy zacząłeś czy się poddałeś :D
Pozdrawiam.

Edit:
Znalazłem stronkę z GNT z polskim tłumaczeniem, może się komuś przyda, jak by ktoś szukał:

http://batsugamepl.blogspot.com.es/

Pozdrawiam.

No… jak na razie są 3 grupy. gakipl / japonscyreporterzy / i my :D batsugame.pl

Zapraszam[i:2pxzo3qe]!![/i:2pxzo3qe]

http://batsugame.pl/

Trochę bez sensu tworzyć milion nowych, 5-osobowych grup, ale spoko :)
Lepiej byłoby się połączyć i tworzyć masowo… moim zdaniem :)

[quote="Fengson":2zbi1aj6]Trochę bez sensu tworzyć milion nowych, 5-osobowych grup, ale spoko :)
Lepiej byłoby się połączyć i tworzyć masowo… moim zdaniem :)[/quote:2zbi1aj6]

gakipl przestało istnieć, japoniec nie chcę się połączyć, nawet nie odpowiada na nasze meile/komentarze.

Zostaliśmy tylko my. Także jest dobrze, bo tak jak to napisałeś "tworzymy masowo" - no… staramy się : )

Macie zapotrzebowanie na kogoś w tym momencie ?

Dzien Dobrze! :)

I lived in Warsaw for 4 years in Powisle, Warszawa near Nowy Swiat. Great to see that the Polish peops watch Gaki no Tsukai! hope you guys get your subtitles soon!!

wow, 4 years? What have you beed doing there? :)

We have a Japanese girl in our team, maybe one day we’ll have your own translations. So far, we only provide your job to Polish fans Gaki No Tsukai! Thanks [b:289ddafb]mickstar813[/b:289ddafb] for Your Good Words

[b:289ddafb]Fengson[/b:289ddafb], Każda pomoc się przyda. Nie mamy czegoś takiego jak rekrutacja w terminach. Chcesz pomóc, pomagasz : )