Batsu Game - Hospital - [Polish Subtitles]

Batsu Game - Hospital - [Polish Subtitles]
[img:18bug7y2]http://1.bp.blogspot.com/-Xg88Q4nU75k/UNI7eXC3N6I/AAAAAAAAAXg/ePhU-l0yKKs/s1600/Logobatsugamepl2.png[/img:18bug7y2]

[b:18bug7y2]Pl.[/b:18bug7y2]
Za pozwoleniem od ShibataBread, postanowilem przetBumaczya napisy z Angielskiego na Polski, dla polskich fanów Batsu Game!

[b:18bug7y2]ENG[/b:18bug7y2]
With the permission of ShibataBread, I decided to translate subtitles from English into Polish for Polish fans Batsu Game!

[VIdeo]

http://batsugame.pl/ogladaj/batsu-game/2007-szpital/

Good job, should please all polish fans. :inlove:

This is nearly finished… just as the spanish project. I’ll move it to the “Batsu Game” category.

Batsu Game - Hospital przetBumaczone w 100% !! :D

Zapraszam do ogldania !

olbrzymie podziekowania szponder! you rock! :)

O beka, sa i nasi :P Widac nie brakuje rowniez polskich fanow gaki no tsukai :) Dobra robota, moze nawet sobie sciagne i po polsku obejrze bo juz zapomnialem o czym to bylo tak dawno ogladalem :P

Polscy fani Gaki no Tsukai - łączmy się :D

lepiej dajcie też inne suby pl

Jestem zaskoczony , nawet sporo fanow Gaki btw: dzieki za tlumaczenie

Posiada ktoś tłumaczenia to innych odcinków oprócz:
Szpital
Hotelarze
Reporterzy
24 Hours Tag
Powyższe posiadam i poszukuje innych.

Polacy! łączmy się! ;D będą inne tłumaczenia?

a morzesz mi zapodać te napisy bo ja tylko do szpitala znalazłem plis zapodaj mi te co masz

Wszystko fajnie ale czy mógłbyś dodać 8 part do CD1?
Brakuje i lipa jest

Już pisałem kilku osobom na PW, posiadam powyższe tłumaczenia lecz wklejone do filmu po częściach, bo pobierałem z youtube póki były jeszcze dostępne.
Przydało by się znaleźć jakiegoś tłumacza który by wziął się za przetłumaczenie. Są angielskie napisy więc nie trzeba znajomości japońskiego.
Mógłbym wrzucić to co mam na jakiś hosting, po czym ktoś kto umie robić napisy, to spisać i zrobić to do konkretnej wersji, bo to co ja posiadam nie ma dobrej jakości, a są dostępne w znacznie lepszej.

Jestem chętny do takiej roboty, ale przydało by się więcej osób i tłumacza.
Pozdrawiam.

Ja tłumaczę już parę filmików, ale aktualnie Cosplay Bus Tour series, potem chciałbym Kiki, o ile dostanę pliki .ass bo one są hardsubbed. Potem tak samo z Absolutely Tasty Series i na koniec Batsu, bo na to trzeba masę czasu.

Fengson, a będziesz udostępniał te suby czy robisz tylko wyłącznie dla siebie ?

Trzeba na to liczyc Lee93:D

Czy ktoś posiada polskie napisy (nie wklejone do filmu) do Szpitala?
bo niestety szponder upnął tylko do 19stego odcinka.
Na razie obejrzałem:
Szpiegów, Hotelarzy i Reporterów
Oraz czy ktoś dysponuje resztą polskich napisów batsu game?
Bo na razie obejrzałbym Pielęgniarki a potem chciałbym obejrzeć policjantów.
Za wszelką pomoc dziękuję

Wrzucę wszystko co mam polskimi napisami na jakiś hosting, jak się uspokoi sprawa z ACTA.
Ma ktoś może batsu z pl napisami oprócz co ja mam ? ( napisane na pierwszej stronie ).

Sorry, że tak zaniedbałem temat. Brak czasu.
Tutaj macie napisy do 1 i 2 części Batsu Game Hospital.

http://www26.zippyshare.com/v/25205689/file.html

to jak akta sę uspokoiło wżuca ktoś co ma z polskimi napisami prucz szpitala bo tego jest pełno chodzi o reszte